Ettevõttest

Kuidas meie lugu alguse sai ja kuidas plaanime ehitustööstust innoveerida.

Welement Team
IconIcon

Mis on ehituses valesti?

Ehitussektori murekoht on madal produktiivsus. Järjest keerulisem on leida kvalifitseeritud tööjõudu ning usaldusväärseid partnereid, kes suudaks tähtaegadest kinni pidada ja tagada kaasaegsetele nõuetele vastava ehituskvaliteedi. Omades suurte projektide ehituskogemust nii Eestis kui ka välismaal küsisime endalt mõned aastad tagasi — kuidas me saaksime ehitusprotsessi paremaks muuta?

IconIcon

Algus

Teadsime, et harjumuspäraseid tegevusi korrates ei tasu oodata muutusi. Kuna ehituse maksumuse kujundavad peamiselt aeg ning kasutatavad materjalid ja viimase pealt järeleandmisi teha ei saa, otsustasime paremate tulemuste saavutamiseks muuta aja ja materjalide kasutuse võimalikuks tõhusaks.

Mis on lahendus?

IconIconIcon

Tehaseline ehitus

Me usume, et luues suure osa ehitusobjekti väärtusest tehaselises keskkonnas saame kõige hõlpsamini kontrollida aja- ja materjalide kulu, tööohutust ja -kvaliteeti ning sisendenergiat.

IconIconIcon

Puit kui tulevikumaterjal

Ehitusprotsessi tõhususe ja produktiivsuse tõstmise kõrval on väga oluline vähendada selle ökoloogilist jalajälge. Puidu kasutamine ehitusmaterjalina on hea võimalus, mille kaudu panustada CO2 vähendamisesse keskkonnas.

IconIcon

Ehitusprotsess

Ühendades oma teadmised ja kogemused viimaste tehnoloogiliste lahendustega oleme Welementi meeskonnaga loonud kõige kaasaegsema majatehase, millega panustame ehitusprotsessi paremaks muutmisesse.

Rand & Tuulberg

Welement kuulub Rand & Tuulberg gruppi, mis on tegelenud ehitusmaterjalide tootmise, kinnisvara arendamise ja ehituse peatöövõtuga juba üle 25 aasta

Lauri

Lauri Tuulberg

CEO

Saada meile oma projekt! Vaatame koos joonised üle ja leiame parima lahenduse.

Send Email(+372) 5326 4124